Preskocit navigáciu

Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku


Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku

     Dňa 18. apríla 2012 navštívili Prápor výcviku príslušníci Generálneho štábu Poľskej republiky v rámci Stretnutia Slovenských a Poľských zástupcov personálneho manažmentu, konaného v dňoch 16.-20. apríla 2012.
     Na úvod návštevy veliteľ podplukovník Ing. Roman PETRÍK privítal delegáciu v priestoroch Siene cti a slávy Práporu výcviku v srdci Turca v Martine. Prápor výcviku predstavil v prezentácii veliaci poddôstojník štábny nadrotmajster Ľubomír MIHALIK, veliteľ poddôstojníckej akadémie štábny nadrotmajster Mgr. Milan PAVLÍK objasnil systém prípravy a vzdelávania poddôstojníkov a mužstva v kariérnych, funkčných a odborných kurzoch. Náčelník oddelenia výcvikovej jednotky vojenských misií major Ing. Miloš MATYAS vysvetlil systém prípravy kľúčového personálu vysielaného na plnenie úloh mimo územia SR.
     Po skončení úvodných prezentácií nasledovali praktické ukážky výcviku čakateľov prípravnej služby a frekventantov v špecializovaných kurzoch, kde si mohli prakticky vyskúšať napríklad streľbu so streleckého trenažéra STRELA S-2 IGLA.


Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku1Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku1Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku1Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku1Stretnutie náčelníkov Personálneho manažmentu v Prápore výcviku2

Autor: PrápV Martin , Foto: PrápV Martin - Dátum: 23.04.2012
Čítanosť: 8436
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share