Preskocit navigáciu

Prezentačná výstava v PK Trenčín


Prezentačná výstava v PK Trenčín Dňa 8.9.2011 bola v priestoroch Posádkového klubu Trenčín slávnostne otvorená prezentačná výstava klubov PK Trenčín „CLUB ACTIVITY 2011“.
Ako uviedol vo svojom úvodnom príhovore vedúci Posádkového klubu Stanislav Martinák, hlavným cieľom a zámerom tejto v skutočnosti „historickej výstavy“ je, aby sme širokej verejnosti z radov vojakov i nevojakov ukázali, čím žije Posádkový klub, aké aktivity sa uskutočňujú v jeho priestoroch.

Po prvý krát počas existencie Domu armády sa podarilo na jednom mieste sústrediť činnosť jednotlivých klubov, krúžkov a sekcií. V Posádkovom klube Trenčín aktívne pracuje 19 klubov s celkovým počtom 980 členov z radov vojenskej ako aj civilnej verejnosti. Najväčším klubom je Klub vojenských veteránov so svojimi 379 členmi.

Vernisáž výstavy obohatilo vystúpenie detského folklórneho súboru Radosť so svojim zaujímavým programom.
Otvorenia výstavy sa zúčastnil zástupca veliteľa SVaP OS SR brig.gen. Ing. Juraj Krištofovič, náčelník odd. metodiky, výchovy a kultúry Personálneho úradu Ing. František Matyáš, PhD. a ďalší významní hostia.

Výstava je otvorená denne od 8.00 - 18,00 hod. a potrvá do 30. septembra 2011.

Prezentačná výstava v PK Trenčín1Prezentačná výstava v PK Trenčín1Prezentačná výstava v PK Trenčín1Prezentačná výstava v PK Trenčín1Prezentačná výstava v PK Trenčín2Prezentačná výstava v PK Trenčín2Prezentačná výstava v PK Trenčín2Prezentačná výstava v PK Trenčín2Prezentačná výstava v PK Trenčín3Prezentačná výstava v PK Trenčín3Prezentačná výstava v PK Trenčín3Prezentačná výstava v PK Trenčín3Prezentačná výstava v PK Trenčín4Prezentačná výstava v PK Trenčín4

Autor: Marta Koprivňanská , Foto: František Horečný - Dátum: 09.09.2011
Čítanosť: 10274
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share