Preskocit navigáciu

Mesiac október, mesiac úcty k starším


Mesiac október, mesiac úcty k starším
Vo štvrtok 14. októbra 2010 sa pri príležitosti akcie pod názvom „Mesiac október – mesiac úcty k starším“ konalo v Posádkovom klube Trenčín spoločenské posedenie organizované klubom Vojenských veteránov a Jednoty dôchodcov Trenčín. Podujatie bolo organizované pod záštitou primátora mesta Trenčín Ing. Branislava Cellera. Spoločenského stretnutia seniorov v PK Trenčín sa zúčastnilo celkom 276 účastníkov. Z uvedeného počtu bolo 160 osôb z mesta Trenčín, ostatní z trenčianskeho okolia. Podujatia sa po prvý krát vo funkcii veliteľa Síl výcviku a podpory zúčastnil aj generálmajor Peter Vojtek, ktorý spolu s primátorom mesta Trenčín Ing. Branislavom Cellerom slávnostne otvorili toto tradičné stretnutie.

Mesiac október je u nás tradične mesiacom úcty k starším. Na túto úctu by sa však nemalo zabúdať počas celého roka. Kto sa naučí vážiť si šediny, nemusí sa báť, že zostane v starobe nepovšimnutý. Nájdime si preto čas, vľúdne slovo a úsmev pre starších neustále, nielen počas októbra.

Mesiac október, mesiac úcty k starším1Mesiac október, mesiac úcty k starším1Mesiac október, mesiac úcty k starším1Mesiac október, mesiac úcty k starším1Mesiac október, mesiac úcty k starším2Mesiac október, mesiac úcty k starším2Mesiac október, mesiac úcty k starším2Mesiac október, mesiac úcty k starším2Mesiac október, mesiac úcty k starším3Mesiac október, mesiac úcty k starším3Mesiac október, mesiac úcty k starším3Mesiac október, mesiac úcty k starším3Mesiac október, mesiac úcty k starším4Mesiac október, mesiac úcty k starším4Mesiac október, mesiac úcty k starším4Mesiac október, mesiac úcty k starším4Mesiac október, mesiac úcty k starším5

Autor: npor. Ján Brezula - Dátum: 15.10.2010
Čítanosť: 14596
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share